* Czartery *

Wybór odpowiedniego jachtu to podstawa udanego rejsu. Będzie on bowiem naszym domem i tak właśnie powinniśmy się czuć na jego pokładzie – domowo, komfortowo, bezpiecznie… Dlatego też organizację rejsu należy rozpocząć właśnie od poszukiwania konkretnej jednostki. Nie jest to jednak tak skomplikowane jak się wydaje. Nie ma potrzeby przekopywania dziesiątek stron internetowych i szukania przysłowiowej igły w stogu siana. Wystarczy napisać do nas, a z przyjemnością pomożemy w znalezieniu wymarzonego jachtu dostosowanego do potrzeb najbardziej wymagającej załogi.

Aby zaoszczędzić nasz wspólny czas pozwoliliśmy sobie umieścić poniżej kilka podstawowych parametrów niezbędnych do „uszycia” oferty czarteru:

  • Rodzaj jednostki: jacht jednokadłubowy / katamaran / inne cudo
  • Termin
  • Akwen
  • Liczba osób / kabin / koi

W przeciwieństwie do firm, które ograniczają się do pośrednictwa w zawarciu umowy czarteru u nas otrzymać możesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące organizacji rejsu, ciekawostek na temat akwenu itp. Jeżeli pomimo posiadanych uprawnień zdrowy rozsądek podpowiada, że przydałby się na pokładzie ktoś bardziej doświadczony w sztuce żeglarskiej i znajomości okolicy, chętnie pomożemy również w znalezieniu skippera odpowiedniego do stylu w jakim ma się odbyć rejs.

Napisz do nas, a my z przyjemnością pomożemy w znalezieniu Twojego wymarzonego jachtu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości