* Rejsy *

Żeglarstwo to jeden z tych sposób na spędzenie urlopu, którego nie sposób pomylić z niczym innym. Każdy rejs morski jest wyjątkowy na swój niepowtarzalny sposób. Nie można porównać jachtu do hotelu tak jak trasy rejsu i atrakcji z nią związanych nie da się przeciwstawić basenowi i leżakom. Codziennie budzimy się w innym miejscu i mamy inny widok z okna. Olbrzymi prywatny basen z naturalną morską wodą jest bliżej niż jakikolwiek inny. Do tego wiatr, słońce, wspaniali ludzie i jeszcze lepsza atmosfera, o którą dbają nasi skipperzy. Kto choć raz spróbował wie o czym mowa. Kto jeszcze nie był, powinien wejść na pokład i… uwaga to uzależnia : )

Nasze rejsy prowadzimy na jachtach o długości powyżej 43 stóp, na których znajduje się wszystko co potrzebne jest do komfortowej i bezpiecznej żeglugi. Przestronne kabiny i mesa, w pełni wyposażona kuchnia, minimum dwie łazienki z toaletami i prysznicami oraz wszelkie znajdujące się na jachcie przyrządy nawigacyjne gwarantują udany rejs.

Kadrę kapitańską tworzą osoby związane z morzem od lat. Większość z nich może pochwalić się stopniem Kapitana jachtowego i doświadczeniem zdobywanym na jachtach, żaglowcach oraz wszelkich jednostkach pływających od tratw i kajaków po Zawiszę, Dar Młodzieży i inne wielkie statki. Są to wyłącznie pozytywnie nastawieni osobnicy przez niektórych uważani za gatunek wymierający. O atmosferę i bezpieczeństwo w czasie rejsu dbają równie rzetelnie jak o własną matkę co potwierdzają opinie naszych załogantów.

Jachty, którymi pływamy są sprawdzonymi jednostkami najwyższej klasy. O większości (jeżeli nie wszystkich) z nich można przeczytać w prasie żeglarskiej jako laureatach nagród i wyróżnień w poszczególnych latach, na największych targach i wystawach na całym świecie.

buttonbaltyk
buttonchorwacja
buttongrecja
buttonbilety