* Bilety lotnicze *

Zanim zdecydujesz się na przekopywanie niezliczonej liczby ofert dostępnych w równie niezliczonej liczbie wszelkiej maści wyszukiwarek internetowych, napisz do nas. Dzięki współpracy z kilkoma agencjami kasjerów lotniczych mamy dostęp do wszystkich lotów na całym świecie.

Nasze plusy to:

  • Zawsze podajemy końcową cenę biletu. Nie zaskoczy Cię żadna dodatkowa opłata „z księżyca” na ostatnim etapie transakcji. Ponad to w przeciwieństwie do wyszukiwarek internetowych, nie pobieramy prowizji od Klienta.
  • Płatność przelewem – do założenia rezerwacji i wykupienia biletu nie potrzebna jest karta kredytowa. Wystarczy, że podasz nam imię, nazwisko i numer telefonu pasażera.
  • możliwość założenia rezerwacji aż na 24 godziny z gwarancją niezmienności ceny.
  • Wyszukamy nawet najbardziej skomplikowane połączenie z dowolną liczbą przesiadek w najdalszym zakątku Kuli Ziemskiej. Takich połączeń nie znajdzie żadna wyszukiwarka internetowa.

Napisz do nas, a my z przyjemnością pomożemy w znalezieniu najkorzystniejszych połączeń lotniczych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez jest LobSter Monika Wótkowska NIP: 6121576110. REGON: 015552759., Adres: Gajewo 6/1, 86-170 Gajewo, Polska i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

TAKNIE (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od jest LobSter Monika Wótkowska NIP: 6121576110. REGON: 015552759., Adres: Gajewo 6/1, 86-170 Gajewo, Polska

TAKNIE (wymagane)

Na bardzo prosimy o informację skąd wiesz o naszej firmie (wymagane)

[recaptcha]

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

buttonbaltyk
buttonchorwacja
buttongrecja
buttonbilety