* Czartery *

Wybór odpowiedniego jachtu to podstawa udanego rejsu. Będzie on bowiem naszym domem i tak właśnie powinniśmy się czuć na jego pokładzie – domowo, komfortowo, bezpiecznie… Dlatego też organizację rejsu należy rozpocząć właśnie od poszukiwania konkretnej jednostki. Nie jest to jednak tak skomplikowane jak się wydaje. Nie ma potrzeby przekopywania dziesiątek stron internetowych i szukania przysłowiowej igły w stogu siana. Wystarczy napisać do nas, a z przyjemnością pomożemy w znalezieniu wymarzonego jachtu dostosowanego do potrzeb najbardziej wymagającej załogi.

Aby zaoszczędzić nasz wspólny czas pozwoliliśmy sobie umieścić poniżej kilka podstawowych parametrów niezbędnych do „uszycia” oferty czarteru:

  • Rodzaj jednostki: jacht jednokadłubowy / katamaran / inne cudo
  • Termin
  • Akwen
  • Liczba osób / kabin / koi

W przeciwieństwie do firm, które ograniczają się do pośrednictwa w zawarciu umowy czarteru u nas otrzymać możesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące organizacji rejsu, ciekawostek na temat akwenu itp. Jeżeli pomimo posiadanych uprawnień zdrowy rozsądek podpowiada, że przydałby się na pokładzie ktoś bardziej doświadczony w sztuce żeglarskiej i znajomości okolicy, chętnie pomożemy również w znalezieniu skippera odpowiedniego do stylu w jakim ma się odbyć rejs.

Napisz do nas, a my z przyjemnością pomożemy w znalezieniu Twojego wymarzonego jachtu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez jest LobSter Monika Wótkowska NIP: 6121576110. REGON: 015552759., Adres: Gajewo 6/1, 86-170 Gajewo, Polska i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

TAKNIE (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od jest LobSter Monika Wótkowska NIP: 6121576110. REGON: 015552759., Adres: Gajewo 6/1, 86-170 Gajewo, Polska

TAKNIE (wymagane)

Na bardzo prosimy o informację skąd wiesz o naszej firmie (wymagane)

Ahoj, miło Cię widzieć ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami podaj nam swój e-mail, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od LobSter Monika Wótkowska.