O Firmie - Agencja Lobster

* O Firmie *

LobSter

powstał z połączenia pasji i odrobiny zdrowego rozsądku. Od roku 2015 zajmujemy się organizacją rejsów morskich w Chorwacji, Grecji oraz na morzu Bałtyckim. Posiadamy Ubezpieczeniową Gwarancję Turystyczną (50 000 EUR) w AXA T.U. i reasekuracji nr polisy:03.255.774.  Jesteśmy również wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod nr 275.

Monika – zdrowy rozsądek
Monika - zdrowy rozsądek

miłośnik podróży kulinarnych. Na jachtach służy za balast z możliwością wyszukania ciekawej knajpy z pysznym żarciem. Po 15 latach pracy w korpo i wyjazdów All Inclusive zasmakowała w urlopie pod żaglami. Chwilę później została właścicielką LobStera, w którym pełni rolę niezatapialnej jednostki radzącej sobie z każdym sztormem.

Mariusz – pasja
Mariusz Zawalich - Jachtowy Sternik Morski, Radiooperator bliskiego zasięgu w służbie morskiej, gitarzysta, motocyklista, szczęśliwy mąż i ojciec.

Zapalony żeglarz, muzyk z zamiłowania, włóczykij, motocyklista. Przygodę z żaglami zaczął jeszcze w szkole podstawowej. Na pierwszy rzut poszły Mazury i Zalew Zegrzyński. Od pierwszego roku studiów zajmuje się organizacją i prowadzeniem rejsów śródlądowych i morskich. Uczestnik regat, mistrzostw Polski na zatoce Puckiej i jeziorze Mikołajskim.

Od 2012 roku zawodowo związany z branżą żeglarską. Pierwsze kroki stawiał w słynnym Blue Water Club, aby w 2015 stanąć za sterem LobStera. W firmie odpowiedzialny jest niemalże za wszystko od budowy strony www po prowadzenie niezapomnianych rejsów morskich. Największy sukces? Nocne wejście do Christiansoe i przelot Kalmar – Nexo w 21h