Rejsy - Agencja Lobster

* Rejsy *

Turystyczne rejsy żeglarskie

na ciepłych akwenach to doskonała alternatywa dla oklepanych już wczasów All inclusive i wycieczek autokarowych. Udowadniamy od lat, że jachting jest formą wypoczynku dosłownie dla każdego bez względu na wiek, płeć i umiejętności.

Dlaczego jachting?

Jacht daje nam możliwość odwiedzenia miejsc, do których nie można dotrzeć drogą lądową, promem, czy taksówką wodną. Chorwacja, Grecja, Wyspy Kanaryjskie to miejsca, po których można podróżować w nieskończoność. Wracać i za każdym razem odkrywać coś nowego, poznawać nowe smaki i zdobywać kolejne wspaniałe wspomnienia.

Nasze kierunki
Co czeka na miejscu?

przede wszystkim wysokie temperatury powietrza i wody, wyspy, zatoczki, lokalne przysmaki. Woda w morzu Śródziemnym jest krystalicznie czysta. Warunki do nurkowania idealne. W czasie rejsów spotykamy delfiny, a na Kanarach także wieloryby.

Czy dam radę?

Dasz radę! Akweny, po których pływamy są spokojne, idealne na początek przygody z żeglarstwem. Trasy rejsów dostosowujmy do turystycznej żeglugi dostępnej dla każdego. Jachty, na których prowadzimy rejsy to światowa czołówka jednostek turystycznych. Są bezpieczne i praktycznie bezawaryjne. Nasi skipperzy posiadają całą wiedzę i umiejętności potrzebne do samodzielnego prowadzenia jachtu.

Co trzeba robić?

Odpoczywać, zwiedzać i dobrze się bawić. Jeśli chcesz stanąć za sterem, skipper wszystko tobie pokaże i wytłumaczy. Jeśli pragniesz relaksu i opalania cały tydzień możesz spędzić w ten sposób. Zawsze jest też okazja, aby pójść na imprezę.

Masz pytania? Napisz do nas 🙂
Fill out my online form.