Bałtyk - Agencja Lobster

* Rejsy po Bałtyku 2017 *

Rejsy morskie po Bałtyku

to jak zwykle niezapomniana przygoda w doborowym towarzystwie wiatru, wody i kapitalnej załogi. Trasa rejsu pozwala na odwiedzenie naszych najbliższych sąsiadów oraz naukę samego żeglowania i obsługi urządzeń jachtowych. Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i bez. Bałtyk jest bowiem akwenem, na którym wielu z nas stawiało swoje pierwsze kroki i bardzo chętnie tu wracamy.

kamis-1920x600

Jachty

na których realizujemy rejsy po morzu Bałtyckim to jednostki sprawdzone przez nas na własnej skórze, w każdych warunkach. Pływamy wyłącznie tym do czego mamy stuprocentowe zaufanie. Na pokładzie znajdują się dwuosobowe kabiny i łazienka. W pełni wyposażona kuchnia oraz wszelkie przyrządy nawigacyjne. Oprócz samego żeglowania będzie więc okazja do zaprzyjaźnienia się z urządzeniami GPS, AIS czy choćby radiem VHF.

Bavaria 36 C layout

Skipperzy

Każdy z naszych rejsów morskich po Bałtyku prowadzony jest przez doświadczonego skippera, który zna akwen i panujące na nim warunki. Większość członków naszej kadry może pochwalić się  stopniem Kapitana Jachtowego i olbrzymim doświadczeniem także w szkoleniu żeglarzy. Przy okazji są to wyłącznie weseli osobnicy, którzy oprócz ustalania wacht zadbają także o kapitalną atmosferę w czasie rejsu.

kamis-skipper-1920x600

Trasa

Morze Bałtyckie to nasza brama na szeroki świat, a liczba miejsc wartych odwiedzenia w czasie rejsu jest naprawdę niezliczona. Tym razem proponujemy parę krótkich rejsów dla osób, które mogą sobie pozwolić jedynie na krótką bałtycką przygodę.  Zatem, tradycyjnie już startujemy z Kołobrzegu i zaliczamy krotką pętlę odwiedziwszy Christiansoe oraz porty Bornholmu Nexo i Svaneke. Każdy z uczestników otrzyma od Kapitana opinię z rejsu honorowaną przez PZŻ. Zapraszamy więc zarówno osoby rozpoczynające przygodę z morzem jak i kandydatów na Sterników i Kapitanów Jachtowych.

01/BAL/2018

Termin:

30.06 – 03.07. 2017

Trasa:

Kołobrzeg – Christiansoe – Svaneke – Nexo – Kołobrzeg

Cena: 850,00 zł

Ubezpieczenie: 55,00 zł

Składka burtowa:

150,00 zł

02/BAL/2018

Termin:

04 – 07. 07. 2017

Trasa:

Kołobrzeg – Christiansoe – Svaneke – Nexo – Kołobrzeg

Cena: 850,00 zł

Ubezpieczenie: 55,00 zł

Składka burtowa:

150,00 zł

Cena rejsu zwiera miejsce na jachcie, usługę skippera oraz wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Rabaty:

Rezerwacja do końca grudnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
2 rejsy z rzędu – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat: 10 %

Opłaty dodatkowe związane z rejsem:

Składka burtowa: 150 PLN (wyżywienie, paliwo, gaz, opłaty portowe, sprzątanie końcowe)
Kaucja zwrotna: 150 PLN
Ubezpieczenie KL/NNW: 29 PLN

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ahoj, miło Cię widzieć ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami podaj nam swój e-mail, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od LobSter Monika Wótkowska.