* Rejs w Poszukiwaniu Stylu *

Rejs Stylu

Rejs w poszukiwaniu Stylu

NowaJa czyli ubieranie osobowości

Na pewno każda z Nas wielokrotnie zastanawiała się nad swoim własnym stylem. Szukała, dobierała, przechodziła przez kolejne eksperymenty , które kończyły się różnym skutkiem.

Czy patrząc na swoje zdjęcia z przeszłości zastanawiasz się – jak mogłam….? Czy czasami stoisz przed szafą z łzami w oczach nie wiedząc co na siebie włożyć? Czy po zakupie nowej, wspaniałej bluzki przez cały dzień nie możesz doczekać się, kiedy ją zdejmiesz? Czy chciałabyś poznać swój własny niepowtarzalny styl, w którym zawsze będziesz czuć się komfortowo i wyglądać szałowo?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź brzmi TAK – ten rejs jest dla Ciebie. Wraz z Barbarą Malinowską, doświadczonym coachem stylu, zapraszam Cię na Mazurski Rejs w Poszukiwaniu Własnego Stylu. Podczas tego rejsu dla kobiet odbędą się warsztaty NowaJa obejmujące:

  1. Twoją Analizę Kolorystyczną
  2. Warsztat Odnajdywania Stylu
  3. Analizę typu sylwetki
  4. Lekcję Makijażu

Rejs odbywa się w dwóch terminach 19 – 22.08 oraz 22 – 25.08. Start oraz zakończenie – Giżycko.

Barbara Elżbieta Malinowska

Konsultantka indywidualnego stylu, pedagog, organizatorka warsztatów samodoskonalenia. Jej pasją jest psychologia i praca z kobietami. Organizuje i realizuje warsztaty i szkolenia rozpoznawania indywidualnego stylu oraz pracy nad zmianą.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami, realizacja wielu szkoleń kreacji wizerunku oraz stylu w ramach autorskiego projektu „NowaJa, czyli ubieranie osobowości”. Organizatorka warsztatów samodoskonalenia: Rytmy Kobiet, Twórcza Kreatywność, Babskie Gadanie, Kręgi Kobiet, Dzień Kobiet oraz Kongresów Kobiet. Przewodzenie Stowarzyszeniu Kobiet Aktywnych „Babska”.

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie (kierunek: pedagogika, specjalność: doradztwo zawodowe z coachingiem); Absolwentka studiów licencjackich na Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie (kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna); Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu kreacji wizerunku, warsztatów samorozwoju oraz obsługi klienta

Jako pedagog z pasją towarzyszy w organizacji i prowadzeniu kobiecych warsztatów pracy nad zmianą, czyli wprowadzaniu życia w jego uśpione obszary.

Shine 30

Shine 30 to klasa sama w sobie. Dziesięciometrowy jacht wyprodukowany w 2016 roku, stworzony do turystycznego pływania z lekkim powiewem morskiego klimatu w postaci koła sterowego, szpryc budy, steru strumieniowego oraz morskiej toalety. Pod pokładem mamy do dyspozycji 3 zamykane kabiny dwuosobowe, mesę (salon wspólny) z kolejnymi 4 kojami, w pełni wyposażony kambuz, lodówkę, TV, radio, instalację 230V, a więc wszystko co potrzebne jest do komfortowej i efektywnej żeglugi.

Cena rejsu:  900,00 PLN

Cena rejsu zawiera: zakwaterowanie na jachcie, ubezpieczenie KL i NNW, żeglowanie, warsztaty stylu, wyżywienie na jachcie, opłaty portowe, podstawowe szkolenie żeglarskie – dla chętnych

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ahoj, miło Cię widzieć ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami podaj nam swój e-mail, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od LobSter Monika Wótkowska.

FreshMail.pl