Rejsy morskie w Chorwacji 2019 - niezapomniane wakacje na jachcie

Rejsy morskie w Chorwacji 2020

+48 795 024 082
INFO@AGENCJALOBSTER.PL
Lipcowe Rejsy w Chorwacji
Gwarantowana pogoda na niezapomniane wakacje
Rodzinne Rejsy w Chorwacji
Niezapomniane wakacje dla całej rodziny
Wyspy Kanaryjskie zimą
Zamień polską jesień na palmy
Zadzwoń do nas pod nr +48 795 024 082
INFO@AGENCJALOBSTER.PL
Wyspy Kanaryjskie zima 2019
ZAMIEŃ JESIEŃ NA PALMY TANIEJ NIŻ MYŚLISZ
Rodzinne Rejsy w Chorwacji
NIEZAPOMNIANE WAKACJE DLA CAŁEJ RODZINY
Lipcowe Rejsy w Chorwacji
GWARANTOWANA POGODA NA NIEZAPOMNIANE WAKACJE
O Rejsach morskich w Chorwacji

Rejsy morskie w Chorwacji to świetna alternatywa dla tradycyjnych sposobów spędzania urlopu. Dlatego w ciągu siedmiodniowego rejsu w Chorwacji odwiedzimy najciekawsze miejsca chorwackiego wybrzeża. Zarówno te najpopularniejsze jak i zakątki, o których wiedzą tylko żeglarze. Zatem czekają na nas starożytne miasta, zatoczki, krystalicznie czysta woda oraz niezliczona ilość wysp i lagun. Restauracje z pierwszorzędną kuchnią dalmatyńską i tawerny z lokalnymi trunkami.

+48 795 024 082

jachty

Rejsy morskie w Chorwacji odbywają się na jednostkach o długości minimum 43 stóp (13,5 metra – jak autobus). Przestronne wnętrze zapewnia więc maksimum komfortu. Każdy jacht wyposażony jest bowiem w dwuosobowe, zamykane kabiny z kompletem pościeli dla każdego Uczestnika rejsu. Pod pokładem znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienki z toaletą i prysznicem, z których można korzystać do woli. Żeglarskie życie toczy się w salonie z sofami i dużym stołem. Wybierając się na rejs w Chorwacji z LobSter’em masz gwarantowane miejsce w zamykanej kabinie bez żadnych dopłat.

Kuchnia

Wyposażona jest przede wszystkim w kuchenkę z piekarnikiem, lodówkę i dwukomorowy zlew. Ponad to w górnych szafkach znajduje się pełna zastawa obiadowa z filiżankami, szklankami i kieliszkami do wina włącznie. Często na naszych jachtach pojawia się także ekspres do kawy i/lub kawiarka. Szafki dolne kryją zazwyczaj komplet niezbędnych garnków i patelni. W kuchennych szufladach znajdziemy sztućce, noże, sita i wszystko co potrzebne jest do przygotowania posiłków.

Łazienki

Standardowo na jachtach turystycznych znajdują się dwie łazienki z toaletą i prysznicem. Umieszczone są odpowiednio w tylnej i przedniej części jachtu. W zbiornikach ukrytych  pod zabudową znajduje się kilkaset litrów słodkiej wody. Z prysznica można więc skorzystać w dowolnym momencie. Toaleta jachtowa działa podobnie do zwykłej i można jej używać przez cały czas z wyjątkiem postoju w marinie.

Co zabrać na rejsy morskie w Chorwacji?

Wszystko to co na każde inne wakacje plus ciepłe ubrania, kurtkę przeciwdeszczową i buty do wody. Ciepłe ubrania mogą wydać się zbędne jednak wiatr potrafi skutecznie wychłodzić organizm. Także w piękny, słoneczny dzień. Buty do wody ochronią stopy przed ostrymi skałkami i jeżowcami. Na pewno przyda się również maska z rurką i płetwy. Niezbędne będzie też nakrycie głowy i krem z wysokim filtrem. Na jachcie jest pełnie wyposażenie pościelowe (prześcieradła, poduszki, koce, poszwy) więc nie bierz śpiwora. Zabierz jednak własne ręczniki.

trasy rejsów morskich w chorwacji

Rejsy morskie w Chorwacji to idealny sposób na zwiedzanie znanych i odkrywanie nowych miejsc. Wszystko odbywa się w wakacyjnym tempie i na całkowitym luzie. W Chorwacji czeka na nas bezmiar wysp i zatoczek z krystalicznie czystą wodą. Dotrzeć tam można więc wyłącznie jachtem. W czasie rejsu będzie też mnóstwo okazji do skosztowania lokalnych specjałów i podziwiania przyrody oraz architektury. Wszystkie trasy opracowane zostały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Oprócz popularnych miejsc opisanych w przewodnikach zabieramy naszych Załogantów w miejsca znane i dostępne tylko dla żeglarzy.

+48 795 024 082

Trasa A

Wodospady Krka i Błękitna Grota

Trogir – Skradin (Wodospady na rzece Krka) – Rogoźnica – Hvar (rozrywkowa stolica Chorwacji) – Vis (Diabelskie Wrota) – Biševo (Błękitna Grota) – Brać (zatoka z wrakiem) – Trogir

Trasa B

Korćula i Lastovo

Trogir – Sveti Klement (Wyspy Piekielne) – Korćula (miasto Marco Polo) – Lastovo (wyspa rezerwat) – Vis (prawdziwe śródziemnomorskie życie) – Hvar – Brać (zatoka z wrakiem) – Trogir

Trasa C

Kornaty i Wodospady Krka

Trogir – Kaprije (Błękitna zatoka) – Žut (Jesteśmy na Kornatach) – Park Narodowy Kornaty (Ponad 80 wysp, zatok, zatoczek i raf i klifów) – Piškera – Skradin (Wodospady na rzece Krka.) – Rogoźnica – Trogir

Rejsy morskie w Chorwacji to idealny sposób na urlop dla osób w każdym wieku i nie potrzebne jest żadne doświadczenie żeglarskie. O wszystko zadbają zatem nasi skipperzy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wybrzeże Chorwacji to także jedno z wyjątkowych miejsc w Europie, w którym spotkać można delfiny. Te morskie ssaki wprost uwielbiają igraszki z jachtem i często towarzyszą nam w czasie rejsów.

+48 795 024 082

Terminy rejsów w Chorwacji 2019

terminFotoopis ofertyCena

25.04 - 02.05.2020 (8 dni)

Sylwia! Pierwszy raz na jachcie i już prowadzi

Środkowa Dalmacja
Trogir - Hvar - Vis - Pakleni Otoci - Milna - Split - Trogir

 • Największe atrakcje Środkowej Dalmacji
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Sporo żeglowania
 • Mnóstwo atrakcji na lądzie

1643,78 zł + 120 eur/os.

27.06 - 04.07.2020 (8 dni)

insta-4

Środkowa Dalmacja
Trogir - Primošten - Skradin - Rogoznica - Hvar - Split - Trogir

 • Urokliwe Wodospady Krka, imprezowy Hvar i Split
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Średnie przeloty i dużo plażowania
 • Mnóstwo atrakcji na lądzie

1956,76 zł + 120 eur/os.

11.07 - 18.07.2020 (8 dni)

insta-064

Środkowa Dalmacja
Trogir - Brać - Hvar - Svjeta Nedjelja - Vis - Maslinica - Trogir

 • Leniwa żegluga i dużo relaksu
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Średnie przeloty i dużo plażowania
 • Doświadczony kapitan

2491,78 zł + 120 eur/os.

18.07 - 25.07.2020 (8 dni)

artistic-one

Środkowa Dalmacja

Trogir - Primošten - Skradin - Rogoznica - Hvar - Split - Trogir

 • Urokliwe Wodospady Krka, imprezowy Hvar i Split
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Średnie przeloty i dużo plażowania
 • Mnóstwo atrakcji na lądzie

2491,33 zł + 120 eur/os.

22.08 - 29.08.2020 (8 dni)

002

Południowa Dalmacja
Trogir - Vinogradišće - Korčula - Lastovo - Vis - Hvar - Brać - Trogir

 • Rejs do Południowej Dalmacji
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Dużo żeglowania i noce na kotwicy
 • Wachty nawigacyjne i nocne pływanie

2597,56 zł + 120 eur/os.

Opłaty dodatkowe związane z rejsem:
Składka burtowa:
opłaty postojowe (mariny, porty, bojki), zakupy spożywcze, paliwo do jachtu, chorwacki podatek turystyczny
7 dni: około 130 eur
Ubezpieczenie KL i NNW 29 zł – KL – 10 000 eur, NNW – 2 000 eur, bagaż 200 eur
Cena rejsu zawiera:

miejsce na jachcie w kabinie, opiekę doświadczonego kapitana, pościel, WiFi, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki, ponton wraz z silnikiem

Rabaty:
Rezerwacja do końca grudnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
Stały Klient min. 2 rejsy z LobSter – 5% ceny rejsu
Miejsce w mesie – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat:   15 %
Transport do Chorwacji

Na rejsy morskie w Chorwacji można dostać się na wiele sposobów. Jednym z nich jest linia autokarowa kursująca cyklicznie od kwietnia do października. Podróż trwa około 20 godzin, a przystanki obejmują większość popularnych “miejscowości portowych”, w których rozpoczynają się i kończą rejsy w Chorwacji. Bilety autokarowe możesz nabyć za naszym pośrednictwem.

Kolejnym równie dobrym wyjściem jest podróż samochodem. Przy większych grupach opłaca się także wynająć BUS’a i korzystając z europejskich autostrad skrócić czas podróży nawet o 10 godzin. Praktycznie w każdej marinie i jej okolicy znajdują się parkingi. W samym porcie potrafi być niestety dosyć drogo, ale już 200 metrów dalej, na posesji u “Babuszki” ceny są niższe o ponad połowę. Trasę Polska – Chorwacja mamy już sprawdzoną i chętnie podzielimy się swoją wiedzą.

Ostatnim i najwygodniejszym środkiem transportu jest samolot. W chwili obecnej co raz więcej linii lotniczych oferuje loty do Chorwacji, także bezpośrednich (LOT, Ryanair, Wizzair. Na samym wybrzeżu mamy zazwyczaj do wyboru lot do Zadaru lub Splitu, ewentualnie do Dubrovnika. Lotniska nie sąsiadują niestety z marinami, ale większość portów posiada w swojej ofercie tak zwane shuttle bus’y lub po prostu taksówki kursujące wahadłowo na trasie lotnisko – marina. Bilety lotnicze także możesz kupić za naszym pośrednictwem.

FAQ
Choroba morska…

zdarza się jak katar i tak jak na katar są na nią sprawdzone sposoby. Na pewno nie jest to powód, aby odpuścić sobie wakacje marzeń.

Nie mam doświadczenia. Czy dam radę?

Całe doświadczenie posiada skipper. Ty masz korzystać z wakacji i dobrze się bawić. Kapitan zajmie się jachtem, pokaże okolicę i nauczy żeglować.

Czy na jachcie będzie prąd?

Jasne, przez cały rejs na pokładzie będzie normalny prąd jak w domowym kontakcie więc wszelkie baterie ładujemy na bieżąco.

Co się robi gdy nie ma pogody?

Jeśli pogoda jest wyjątkowo ohydna wówczas jacht zostaje w porcie, a my ruszamy na zwiedzanie drogą lądową. Jest co oglądać od zabytków przez winnice po tawerny 😉

Czy można korzystać z WC?

Oczywiście, że tak. Toaleta działa prawie tak samo jak w domu. Również prysznic można wziąć kiedy dusza zapragnie.

Czy jacht może się przewrócić?

Nie może i w to musisz uwierzyć na słowo. Zresztą każdy skipper wozi na rejs mnóstwo sprzętu, którego nie pozwoli zamoczyć.

Będzie czas na kąpiele w morzu?

Na kąpiele, snurkowanie, a nawet leżenie plackiem na plaży. Lenistwo w słońcu i pluskanie w morzu to podstawa naszych rejsów.

Co się robi oprócz żeglowania?

To samo co na każdych innych wakacjach. Zwiedzamy, chodzimy po knajpach, leżymy na plaży, nurkujemy etc. etc. etc.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.