Majówkowy rejs w Chorwacji 2019

3 dni urlopu – 8 dni na jachcie

27.04 – 04.05.2019

Hvar na wyspie Hvar, widok na Wyspy Piekielne oraz Vis. Zdjęcie wykonane podczas rejsu morskiego w Chorwacji
Hvar na wyspie Hvar, widok na Wyspy Piekielne oraz Vis. Zdjęcie wykonane podczas rejsu morskiego w Chorwacji

Majówkowe rejsy w Chorwacji 2019 odbędą się na jachtach Sun Odyssey 439. Na pokładzie każdego jachtu znajdują się cztery zamykane kabiny dwuosobowe, dwie łazienki z toaletą i prysznicem oraz wszystko co potrzebne jest do komfortowej żeglugi (w pełni wyposażona kuchnia, ogrzewanie, rolowane żagle, nawigacje, GPS’y, plottery itp.)

Majówkowy rejs w Chorwacji na jachcie Bavaria 46 Cruiser
Majówkowy rejs w Chorwacji na jachcie Bavaria 46 Cruiser

Trasa A

Wodospady Krka i Błękitna Grota

Trogir (Założone w III w. p. n. e. urzeka klimatem wąskich, kamiennych uliczek) – Skradin (Wodospady na rzece Krka) – Rogoźnica – Hvar (Wyspa lawendy, rozmarynu i rozrywkowa stolica Środkowej Dalmacji – czekają tu na nas nocne szaleństwa do białego rana) – Vis (Diabelskie Wrota, Komiža – wypożyczonymi autami zwiedzimy całą wyspę) – Biševo (Błękitna Grota) – Brać (W jednej z zatok poszukamy wraku.) – Trogir

1540,00 zł

1381,00 zł

Opłaty dodatkowe:

Ubezpieczenie KL/NNW: 29,00zł/os.
Składka burtowa: około 120 EUR (wyżywienie na jachcie, paliwo do jachtu, opłaty portowe)

Trasa B

Korćula i Lastovo

Trogir (Miasto rodem ze “Spartakusa”, “Gladiatora”, czy “Assains Creed”) – Sveti Klement (Jest największą w archipelagu “Wysp Piekielnych”) – Korćula (Według legendy właśnie tu urodził się wielki żeglarz i odkrywca Marco Polo) – Lastovo (Park Narodowy Lastovo urzeka bogactwem niesamowitej fauny i flory pod wodą i na lądzie.) – Vis (Poczujesz to prawdziwy klimat śródziemnomorskiego życia bez tłumów turystów) – Hvar (Zajrzymy z krótką wizytą na przedpołudniowy spacer.) – Brać (W jednej z zatok poszukamy wraku.) – Trogir

Trasa C

Kornaty i Wodospady Krka

Trogir (Tutejsza starówka i targ to miejsca, które trzeba zobaczyć.) – Kaprije (Urokliwa zatoka na wyspie o tej samej nazwie jest pierwszym przystankiem w drodze na Kornaty.) – Žut (Jesteśmy na Kornatach) – Park Narodowy Kornaty (Ponad 80 wysp, zatok, zatoczek i raf i klifów – jest gdzie żeglować i czym nacieszyć oczy.) – Piškera (Malowniczy zakątek i jedyna marina w Parku Narodowym Kornaty.) – Skradin (Wodospady na rzece Krka.) – Rogoźnica – Trogir

Cena rejsu:
1540,00 PLN 
1381,00 PLN

 

Cena rejsu zawiera: miejsce na jachcie, usługę skippera, podstawowe szkolenie żeglarskie, ponton i silnik zaburtowy wraz z paliwem, sprzątanie jachtu po rejsie.

Rabaty:

Rezerwacja do końca grudnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
2 rejsy z rzędu – 5% ceny rejsu
Stały klient (min. 2 rejsy z LobSter’em) – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat: 15 %

Opłaty dodatkowe związane z rejsem:

Składka burtowa: 120 EUR (wyżywienie na jachcie, paliwo, gaz, opłaty portowe, chorwacki podatek turystyczny)
Ubezpieczenie 29 PLN

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ahoj, miło Cię widzieć ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami podaj nam swój e-mail, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od LobSter Monika Wótkowska.