Rodzinny Rejs w Chorwacji - Niezapomanie Wakacje Pod Żaglami

Rodzinne Rejsy w Chorwacji 2020

terminy rejsów rodzinnych w Chorwacji 2020

 

terminFotoopis ofertyCena

27.06 - 04.07.2020 (8 dni)

Sylwia! Pierwszy raz na jachcie i już prowadzi

Środkowa Dalmacja
Trogir - Primošten - Skradin - Kaprije - Rogoznica - Šešula - Trogir

 • Rodzinny Rejs
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Krótkie przeloty, dużo kąpieli i snurkowania
 • Mnóstwo atrakcji na lądzie

1876,76 zł + 120 eur/os.

11.07 - 18.07.2020 (8 dni)

bez-nazwy-1

Środkowa Dalmacja
Trogir - Brać - Hvar - Svjeta Nedjelja - Vis - Maslinica - Trogir

 • Rodzinny Rejs
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Trochę więcej pływania
 • Doświadczony kapitan

1876,76 zł + 120 eur/os.

18.07 - 25.07.2020 (8 dni)

ceplin

Środkowa Dalmacja
Trogir - Primošten- Skradin - Kaprije - Rogoznica - Šešula - Trogir

 • Rodzinny Rejs
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Krótkie przeloty i dużo postojów w zatoczkach
 • Doświadczony kapitan

1876,76 zł + 120 eur/os.

22.08 - 29.08.2020 (8 dni)

insta-076

Południowa Dalmacja
Trogir - Vinogradišće - Korčula - Lastovo - Vis - Hvar - Brać - Trogir

 • Rejs ojców i synów
 • Duży, bezpieczny jacht
 • Bardzo dużo żeglowania, noce na bojkach i kotwicach
 • Wachty nawigacyjne i nocne pływanie

1876,76 zł + 120 eur/os.

Rodzinny rejs w Chorwacji

Adriatyk latem jest akwenem bardzo spokojnym. Dzienne przeloty w trakcie rejsów z dziećmi są stosunkowo krótkie i zamykają się średnio w granicach 4- 6 godzin. W międzyczasie zatrzymujemy się w zatoczkach na kąpiele w morzu, na II śniadanie zajadamy świeże owoce,  a wieczory spędzamy w miejscach gdzie najmłodsi mają mnóstwo atrakcji. Małe odległości pomiędzy wyspami wybrzeża Dalmatyńskiego pozwalają również na dowolną modyfikację trasy w zależności od warunków pogodowych i chęci załogi.

W sezonach 2018 i 2019 mieliśmy okazję przetestować nasze rejsy rodzinne w Chorwacji na kilku różnych trasach. Bogatsi w doświadczenia przygotowaliśmy zupełnie nowe trasy, zdecydowanie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Pozwalające również odetchnąć rodzicom.

Zapraszamy zatem na kolejne edycje rejsów z dziećmi w Chorwacji. Z nami możesz już dziś zaplanować wakacje 2020.

+48 795 024 082

Jachty

Rodzinne rejsy w Chorwacji odbywają się na dużych, bezpiecznych jachtach wyposażonych we wszelkie środki bezpieczeństwa. Pod pokładem jachtu znajdują się zazwyczaj 3 kabiny dwuosobowe z dużym łóżkiem, jedna kabina z kojami piętrowymi oraz 2 łazienki z toaletą i prysznicem. Przestronne wnętrze mieści również w pełni wyposażoną kuchnię i salon wspólny z dużym stołem i sofami.

Kuchnia

Przede wszystkim znajdziesz tam gazową kuchenkę z piekarnikiem, lodówki i dwukomorowy zlew. W szafkach schowane są naczynia, sztućce i pełna zastawa z filiżankami, szklankami i kieliszkami do wina włącznie. Zazwyczaj na naszych jachtach pojawią się także kawiarka i/lub ekspres do kawy. Zatem wszystko czego potrzebujemy do przygotowania posiłków jest pod ręką. Ciepła woda jest dostępna przez cały czas.

łazienki

Na jachtach turystycznych znajdują się zazwyczaj dwie łazienki z szafkami, umywalką, prysznicem i toaletą. Umieszczone są odpowiednio w dziobowej i rufowej części jachtu. W zbiornikach umieszczonych pod pokładem znajduje się kilkaset litrów słodkiej wody. Z prysznica można więc korzystać do woli. Toaleta jachtowa działa podobnie do domowej. Korzystamy z niej wszędzie z wyjątkiem postoju w porcie.

co zabrać na rejs w Chorwacji?

Na rejs z dziećmi koniecznie zabierz wszelkiego rodzaju zabawki plażowe – dmuchane opony, materace, maski, płetwy. W czasie rejsu będzie mnóstwo okazji do plażowania i zabawy w morzu. Oprócz rzeczy, które zabierasz na każde wakacje spakuj również ciepłe ubrania, kurtkę przeciwdeszczową i buty do wody. Potrzebne będzie także nakrycie głowy i krem z wysokim filtrem. W kabinach znajdziesz pełne wyposażenie pościelowe (prześcieradła, poduszki, pościel). Nie musisz zatem zabierać śpiwora. Pamiętaj jednak, aby wziąć własne ręczniki.

Turystyczne rejsy morskie w Chorwacji to niepowtarzalna okazja do odkrywania miejsc dostępnych wyłącznie dla żeglarzy. Zabierzemy cię do starych miast i zatoczek z krystalicznie czystą wodą. Dotrzemy do miejsc znanych i takich, o których milczą przewodniki. W czasie rejsu będzie wiele okazji do skosztowania lokalnych specjałów. Nasze rejsy prowadzimy w tempie wakacyjnym, bez patrzenia na zegarek i pospieszania.

Trasy rejsów opracowane została w taki sposób, abyśmy mieli okazję nocować na zmianę w marinie i na bojce. Więcej na temat form postoju przeczytasz na naszym blogu: Marina, bojka, kotwica

+48 795 024 082

tak było w latach 2018 i 2019
Cena rejsu zawiera

miejsce na jachcie w kabinie, opiekę doświadczonego kapitana, pościel, WiFi, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki, ponton wraz z silnikiem

Opłaty dodatkowe związane z rejsem
Składka burtowa:
opłaty postojowe (mariny, porty, bojki), zakupy spożywcze, paliwo do jachtu, chorwacki podatek turystyczny
Dzieci: około 110 eur
Dorośli: około 130 eur
Ubezpieczenie KL i NNW 29 zł – KL – 10 000 eur, NNW – 2 000 eur, bagaż 200 eur
Rabaty
Rezerwacja do końca grudnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
Stały Klient min. 2 rejsy z LobSter – 5% ceny rejsu
Miejsce w mesie – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat: 15 %
Transport do Chorwacji

Na rejsy morskie w Chorwacji można dostać się na wiele sposobów. Jednym z nich jest linia autokarowa kursująca cyklicznie od kwietnia do października. Podróż trwa około 20 godzin, a przystanki obejmują większość popularnych “miejscowości portowych”, w których rozpoczynają się i kończą rejsy w Chorwacji. Bilety autokarowe możesz nabyć za naszym pośrednictwem.

Kolejnym równie dobrym wyjściem jest podróż samochodem. Przy większych grupach opłaca się także wynająć BUS’a i korzystając z europejskich autostrad skrócić czas podróży nawet o 10 godzin. Praktycznie w każdej marinie i jej okolicy znajdują się parkingi. W samym porcie potrafi być niestety dosyć drogo, ale już 200 metrów dalej, na posesji u “Babuszki” ceny są niższe o ponad połowę. Trasę Polska – Chorwacja mamy już sprawdzoną i chętnie podzielimy się swoją wiedzą.

Ostatnim i najwygodniejszym środkiem transportu jest samolot. W chwili obecnej co raz więcej linii lotniczych oferuje loty do Chorwacji, także bezpośrednich (LOT, Ryanair, Wizzair. Na samym wybrzeżu mamy zazwyczaj do wyboru lot do Zadaru lub Splitu, ewentualnie do Dubrovnika. Lotniska nie sąsiadują niestety z marinami, ale większość portów posiada w swojej ofercie tak zwane shuttle bus’y lub po prostu taksówki kursujące wahadłowo na trasie lotnisko – marina. Bilety lotnicze także możesz kupić za naszym pośrednictwem.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.