* Majówkowy rejs w Grecji 2019 *

3 dni urlopu – 8 dni na jachcie

27.04 – 04.05.2019

Widoki z rejsu w Grecji po prawej Kościół na wyspie Ios

Majówkowy rejsy w Grecji 2019 odbędzie się na jachtach Bavaria 49, Sun Odyssey 49i oraz Cyclades 50.5. Na pokładzie znajduje się pięć zamykanych kabin dwuosobowych (dzięki czemu każdy uczestnik rejsu otrzyma miejsce w kabinie, a mesa pozostanie do dyspozycji przez całą dobę), trzy łazienki z toaletą i prysznicem oraz wszystko co potrzebne jest do komfortowej żeglugi (w pełni wyposażona kuchnia, rolowane żagle, nawigacje, GPS’y, plottery itp.)

Trasy rejsów

Trasa A
Cyklady

Lavrio – Kea – Kithnos (Merihas) – Serifos – Sifnos – Kithnos (Loutra) – Sounion – Lavrio

Trasa B
Zatoka Sarońska

Ateny – Aegina – Angistri – Methana (Vathi) – Poros – Hydra – Methana (marina) – Aegina – Ateny

Cena rejsu:    1 761,66 PLN

Cena rejsu zawiera: miejsce na jachcie, usługę skippera, ponton i silnik zaburtowy wraz z paliwem oraz świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Rabaty:

Rezerwacja do końca grudnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
2 rejsy z rzędu – 5% ceny rejsu
Stały klient (min. 2 rejsy z LobSter’em) – 5% ceny rejsu
miejsce w mesie: – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat: 15 %

Opłaty dodatkowe związane z rejsem:

Składka burtowa: 112 EUR (wyżywienie, paliwo, gaz, opłaty portowe, transit-log, sprzątanie końcowe)
Ubezpieczenie KL i NNW: 29 PLN
Kaucja zwrotna: 135 EUR
Kaucja zwrotna z ubezpieczeniem kaucji: 50 EUR
Ubezpieczenie kaucji (opłata bezzwrotna): 25 EUR

Transport na rejsy w Grecji po Cykladach i Zatoce Sarońskiej

Na rejsy w Grecji najwygodniej polecieć samolotem. Linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenia z Modlina do Aten. Z odpowiednim wyprzedzeniem można dostać bilet w cenie około 400 zł w obie strony z bagażem rejestrowanym.

Jeśli cena biletu lotniczego jest wyjątkowo korzystna warto rozważyć przylot do Grecji przed rozpoczęciem rejsu lub zostać kilka dni po jego zakończeniu, a pieniądze zaoszczędzone na bilecie przeznaczyć na zwiedzanie Aten. W centrum miasta mamy kilka sprawdzonych hoteli.

Zanim skorzystasz z wyszukiwarki lotów napisz do nas. Dzięki współpracy z kilkoma agencjami często mamy dostęp do biletów w nieco niższej cenie. Sprawdź, przecież to nie kosztuje.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ahoj, miło Cię widzieć ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami podaj nam swój e-mail, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od LobSter Monika Wótkowska.