Majówkowy rejs w Grecji - 25.04 - 02.05.2020 Cyklady i Zatoka Sarońska

Majówkowy rejs w Grecji 2020

25.04 – 02.05.2020

Wiatraki na wyspie Mykonos
loutra-knajpy


terminFotoopis ofertyCena

25.04 - 02.05.2020 (8 dni)

paulina-kolona-beach

Cyklady
Lavrio - Merihas - Serifos - Sifnos - Loutra - Sounion - Lavrio

  • Rejs turystyczny
  • 2 duże, bezpieczne jachty
  • doświadczeni sternicy
  • Małe, kameralne porty
  • Prawdziwa, wiejska Grecja

1861,66 zł + 112 eur/os.

Cena rejsu zawiera: miejsce na jachcie, usługę skippera, ponton i silnik zaburtowy wraz z paliwem oraz świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

o majówkowym rejsie w Grecji

Majówkowy rejs w Grecji to doskonała okazja na zwiedzanie prawdziwej, wiejskiej Hellady bez tłumów turystów i hotelowego spędu. W ciągu 7 dni na jachcie odwiedzimy popularne miejscowości oraz małe, ciche miasteczka, urokliwe zatoczki z krystalicznie czystą wodą i lokalne tawerny z pierwszorzędną kuchnią. Trasy naszych rejsów opracowane zostały z myślą o wakacyjnym jachtingu. Nie będziemy bić rekordów i zmagać się z ciężkimi warunkami na morzu.

jachty

Majówkowe rejsy w Grecji w sezonie 2020 będą realizowane na dużych, komfortowych jachtach, których długość wynosi minimum 43 stopy (ponad 13 metrów). Pod pokładem każdego jachtu znajdują się zamykane kabiny dwuosobowe z kompletem pościeli, łazienki z toaletą, umywalką i prysznicem oraz w pełni wyposażona kuchnia i salon wspólny. Przestronne wnętrze zapewnia maksimum komfortu. U nas masz też gwarancję miejsca w kabinie bez żadnych dopłat.

kuchnia

Pod pokładem każdego jachtu mieści się w pełni wyposażona kuchnia. Znajdziesz w niej przede wszystkim kuchenkę z piekarnikiem, dwukomorowy zlew z bieżącą, ciepłą wodą oraz lodówki. Górne szafki kryją pełną zastawę stołową wraz z kubkami, szklankami i kieliszkami do wina. W szafkach dolnych znajdziesz zazwyczaj garnki, patelnie i wszelkie przybory kuchenne potrzebne do przygotowania posiłków.

Masz pytania? Kliknij w numer i zadzwoń

+48 795 024 082

łazienki

Zwykle na jachtach turystycznych znajdują się 2 łazienki z toaletą, umywalką i prysznicem. Ulokowane są odpowiednio na dziobie i w rufowej części jachtu. W zbiornikach ukrytych pod zabudową możemy przechowywać kilkaset litrów słodkiej wody. Z prysznica możesz więc korzystać w dowolnym momencie. Toaleta jachtowa działa prawie tak samo jak domowa. Używać jej można przez cały czas.

Trasy rejsów

Trasy Majówkowych rejsów w Grecji opracowane zostały z myślą o wakacyjnej żegludze bez patrzenia na zegarek i na całkowitym luzie. Organizujemy wyjazdy dla osób, które na co dzień nie są związane z jachtingiem. Pływamy więc wyłącznie w sprzyjających warunkach, a średnia długość dziennych przelotów wynosi około 6 godzin. Będzie zatem czas na plażowanie, zwiedzanie, imprezy i kąpiele w zatoczkach.

Opłaty dodatkowe związane z rejsem:

Składka burtowa: 112 eur/os. (wyżywienie, paliwo, gaz, opłaty portowe, transit-log, sprzątanie końcowe)
Ubezpieczenie KL i NNW: 29 pln/os.
Kaucja zwrotna: 50 eur/os.

Rabaty:

Rezerwacja do końca grudnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
Stały klient (min. 2 rejsy z LobSter’em) – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat: 15 %
Tak było w maju 2019
« 2 z 2 »
Transport na rejsy w Grecji po Cykladach i Zatoce Sarońskiej

Na rejsy w Grecji najwygodniej jest polecieć samolotem 😉 Linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenia z Modlina do Aten. Z odpowiednim wyprzedzeniem można dostać bilet w cenie około 400 zł w obie strony z bagażem rejestrowanym.

Jeśli cena biletu lotniczego jest wyjątkowo korzystna warto rozważyć przylot do Grecji przed rozpoczęciem rejsu lub zostać kilka dni po jego zakończeniu, a pieniądze zaoszczędzone na bilecie przeznaczyć na zwiedzanie Aten. W centrum miasta mamy kilka sprawdzonych hoteli.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.