Turystyczne rejsy żeglarskie po Wyspach Kanaryjskich 2019

Rejsy po Wyspach Kanaryjskich 2019

+48 795 024 082
INFO@AGENCJALOBSTER.PL
Lipcowe Rejsy w Chorwacji
Gwarantowana pogoda na niezapomniane wakacje
Rodzinne Rejsy w Chorwacji
Niezapomniane wakacje dla całej rodziny
Wyspy Kanaryjskie zimą
Zamień polską jesień na palmy
Zadzwoń do nas pod nr +48 795 024 082
INFO@AGENCJALOBSTER.PL
Wyspy Kanaryjskie zima 2019
ZAMIEŃ JESIEŃ NA PALMY TANIEJ NIŻ MYŚLISZ
Rodzinne Rejsy w Chorwacji
NIEZAPOMNIANE WAKACJE DLA CAŁEJ RODZINY
Lipcowe Rejsy w Chorwacji
GWARANTOWANA POGODA NA NIEZAPOMNIANE WAKACJE
O Rejsach

Rejsy po Wyspach Kanaryjskich to doskonała okazja na oderwanie się od europejskiej zimy. Archipelag słynie z tego, że przez okrągły rok panuje tu łagodne lato. Woda w Oceanie jest ciepła nawet w listopadzie, a lokalna kuchnia to prawdziwe mistrzostwo świata na talerzu.

+48 795 024 082

Jachty

na których realizujemy rejsy morskie po Wyspach Kanaryjskich to jednostki zapewniające maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Żeglujemy wyłącznie jednostkami o długości 13 metrów i większych (jak autobus). Każdy jacht wyposażony jest w przestronne kabiny i łazienki z toaletą oraz prysznicem. Pod pokładem znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia, w której toczy się żeglarskie życie. Jak wygląda jacht w środku przeczytasz na naszym blogu “Co się kryje pod pokładem

Trasy rejsów

Trasy zimowych rejsów po Wyspach Kanaryjskich opracowaliśmy tak, aby połączyć żeglarstwo rekreacyjne z plażami, zwiedzaniem i życiem nocnym. Będzie więc czas na wszystkie wakacyjne atrakcje tak jak na każdych wakacjach.

+48 795 024 082

kanary-mapa
Trasa A
La Gomera i Teneryfa

Las Galletas – 25 Mm – San Sebastian de La Gomera – 17Mm – Los Gigantos – 17Mm –  Garachico (27km do Loro Park Tenerife) – 45Mm –  Santa Cruz de Tenerife – 37 Mm – Las Galletas

Rejs po Wyspach Kanaryjskich trasą A to propozycja typowo turystyczna. Odwiedzimy wyspę La Gomera zwaną też wyspą Krzysztofa Kolumba. Opłyniemy Teneryfę, aby po drodze zobaczyć klify Los Gigantos. W Santa Cruz de Tenerife zostaniemy trochę dłużej. Wybierzemy się na sztuczną, złotą plażę. Po powrocie do Las Galletas wypożyczonym autem pojedziemy na wulkan El Teide. Odległości pomiędzy portami są stosunkowo krótkie więc pierwsze 3 dni rejsu są delikatną rozgrzewką. Krok po kroku przyzwyczaisz się w jachtu. Na naszym blogu znajdziesz wpis pt.Jeden dzień z życia na jachcie“.

Trasa B
La Gomera i La Palma

Las Galletas – 25 Mm – San Sebastian de La Gomera – 52 Mm – Santa Cruz de La Palma – 54 Mm – Los Gigantos – 19 Mm – Las Galletas

Rejs trasą B pozwala nam odwiedzić najpiękniejszą wyspę archipelagu La Palmę. Zobaczysz tam jedyne na świecie lasy wawrzynowe pamiętające dinozaury. Przejdziesz korytem okresowej rzeki. Wykąpiesz się w naturalnym basenie, do którego wodę wlewają fale Atlantyku. Do tego plaża w Santa Cruz de La Palma i najlepsze cygara w Europie, których nie można eksportować. Zresztą, gdzie smakowałyby lepiej? Odwiedzimy także wyspę La Gomera, na której Kolumb szykował się do rejsu w roku 1492. O kuchni i rumie nie wspominam bo to wiadomo. Przecież po to się podróżuje.

Trasa C
Wyspy zachodnie

Las Galletas – 75 Mm – Santa Cruz de La Palma – 52 Mm – San Sebastian de La Gomera – 46 Mm – El Hierro – 68 Mm – Las Galletas

Powyższa trasa jest propozycją dla osób znających swoje żeglarskie możliwości. Długie przeloty, wachty nawigacyjne i kambuzowe, wschody i zachody słońca na wodzie. Jeśli masz ochotę posmakować prawdziwego żeglarstwa ta trasa jest dla ciebie. Jeżeli wybierzesz tę trasą na swoją pierwszą przygodę z żeglarstwem morskim na pewno dasz radę, a wówczas żaden Bałtyk nie będzie ci straszny 😉

Rejsy morskie po Wyspach Kanaryjskich to idealny sposób na urlop. Nie potrzebne jest żadne doświadczenie żeglarskie. O wszystko zadbają nasi skipperzy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Trasy rejsów zaplanowane są z myślą  wypoczynku. W rejsach po Wyspach Kanaryjskich łączymy żeglarstwo, zwiedzanie i przeżycia kulinarne.

+48 795 024 082

Terminy rejsów po Wyspach Kanaryjskich

+48 795 024 082

Opłaty dodatkowe związane w rejsem
Składka burtowa:
opłaty postojowe (mariny, porty), zakupy spożywcze, paliwo do jachtu
7 dni: około 130 eur
Ubezpieczenie KL i NNW 29 zł – KL – 10 000 eur, NNW – 2 000 eur, bagaż 200 eur
Cena rejsu zawiera:

miejsce na jachcie w kabinie, opiekę doświadczonego kapitana, pościel, WiFi, podstawowe szkolenie żeglarskie, gaz do kuchenki, ponton wraz z silnikiem

Rabaty:
Rezerwacja do końca kwietnia: – 5% ceny rejsu
Grupy od 4 osób wzwyż – 5% ceny rejsu
Stały Klient min. 2 rejsy z LobSter – 5% ceny rejsu
Miejsce w mesie – 5% ceny rejsu
maksymalny łączny rabat:   15 %
Transport na Rejs

Na rejs morski po Wyspach Kanaryjskich można dostać się wyłącznie samolotem. Port, w którym zaczynamy rejs (Marina del Sur) wybraliśmy specjalnie. Jest on oddalony o około 20 km od lotniska Tenerife Sur Airpot (Reina Sofia). Najciekawszą propozycję cenową lotów mają zazwyczaj tanie linie lotnicze. Warto więc śledzić ofertę linii Ryanair. Jeżeli mieszkasz na południu Polski nie zapomnij sprawdzić również lotów z Pragi i Bratysławy. Mieszkańcy zachodniej części naszego kraju mogą polecieć także z Berlina.

FAQ
Choroba morska…

zdarza się jak katar i tak jak na katar są na nią sprawdzone sposoby. Na pewno nie jest to powód, aby odpuścić sobie wakacje marzeń.

Nie mam doświadczenia. Czy dam radę?

Całe doświadczenie posiada skipper. Ty masz korzystać z wakacji i dobrze się bawić. Kapitan zajmie się jachtem, pokaże okolicę i nauczy żeglować.

Czy na jachcie będzie prąd?

Jasne, przez cały rejs na pokładzie będzie normalny prąd jak w domowym kontakcie więc wszelkie baterie ładujemy na bieżąco.

Co się robi gdy nie ma pogody?

Jeśli pogoda jest wyjątkowo ohydna wówczas jacht zostaje w porcie, a my ruszamy na zwiedzanie drogą lądową. Jest co oglądać od zabytków przez winnice po tawerny 😉

Czy można korzystać z WC?

Oczywiście, że tak. Toaleta działa prawie tak samo jak w domu. Również prysznic można wziąć kiedy dusza zapragnie.

Czy jacht może się przewrócić?

Nie może i w to musisz uwierzyć na słowo. Zresztą każdy skipper wozi na rejs mnóstwo sprzętu, którego nie pozwoli zamoczyć.

Będzie czas na kąpiele w morzu?

Na kąpiele, snurkowanie, a nawet leżenie plackiem na plaży. Lenistwo w słońcu i pluskanie w morzu to podstawa naszych rejsów.

Co się robi oprócz żeglowania?

To samo co na każdych innych wakacjach. Zwiedzamy, chodzimy po knajpach, leżymy na plaży, nurkujemy etc. etc. etc.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.