Ubezpieczenia - Agencja Lobster

* Ubezpieczenia *

Ubezpieczenia nie tylko dla żeglarzy

Wybierając się w podróż warto pomyśleć nad ubezpieczeniem swojego zdrowia, życia, dziecka, partnera, bagażu…

Poniższa tabela prezentuje jedynie podstawowe warianty dostępnych opcji, z których możesz skorzystać. Podane kwoty dotyczą doby (24 godzin) obowiązywania polisy zawierającej zwyżkę za uprawianie sportów podwyższonego ryzyka między innymi żeglarstwo morskie, nurkowanie z butlą etc. Więcej szczegółów znajdziesz na dole strony.

Tabela ubezpieczeń

Do wymienionych w tabeli wariantów podstawowych, istnieje możliwość dołożenia wszelkiego rodzaju opcji dodatkowych takich jak ubezpieczenie OC, ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego etc. Nie musisz być jednak ekspertem w dziedzinie sprzedaży ubezpieczeń turystycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż przed wyjazdem na upragniony urlop jest mnóstwo spraw do załatwienia. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w skomponowaniu odpowiedniego ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich.

[contact-form-7 id=”206″]

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

buttonbaltyk
buttonchorwacja
buttongrecja
buttonbilety