* Ubezpieczenia *

Ubezpieczenia nie tylko dla żeglarzy

Wybierając się w podróż warto pomyśleć nad ubezpieczeniem swojego zdrowia, życia, dziecka, partnera, bagażu…

Poniższa tabela prezentuje jedynie podstawowe warianty dostępnych opcji, z których możesz skorzystać. Podane kwoty dotyczą doby (24 godzin) obowiązywania polisy zawierającej zwyżkę za uprawianie sportów podwyższonego ryzyka między innymi żeglarstwo morskie, nurkowanie z butlą etc. Więcej szczegółów znajdziesz na dole strony.

Tabela ubezpieczeń

Do wymienionych w tabeli wariantów podstawowych, istnieje możliwość dołożenia wszelkiego rodzaju opcji dodatkowych takich jak ubezpieczenie OC, ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego etc. Nie musisz być jednak ekspertem w dziedzinie sprzedaży ubezpieczeń turystycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż przed wyjazdem na upragniony urlop jest mnóstwo spraw do załatwienia. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w skomponowaniu odpowiedniego ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez jest LobSter Monika Wótkowska NIP: 6121576110. REGON: 015552759., Adres: Gajewo 6/1, 86-170 Gajewo, Polska i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

TAKNIE (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od jest LobSter Monika Wótkowska NIP: 6121576110. REGON: 015552759., Adres: Gajewo 6/1, 86-170 Gajewo, Polska

TAKNIE (wymagane)

Na bardzo prosimy o informację skąd wiesz o naszej firmie (wymagane)

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

buttonbaltyk
buttonchorwacja
buttongrecja
buttonbilety

Ahoj, miło Cię widzieć ;)

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami i wydarzeniami podaj nam swój e-mail, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od LobSter Monika Wótkowska.